Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Чергову річницю відзначили Леськи

Чергову річницю відзначили Леськи

Днями жителі села Леськи відзначили чергову річницю свого села, що стало вже доброю традицією. Урочистості пройшли в сільському Будинку культури.

Не стали осторонь від подій на Сході країни громада села, яка активно включилася до волонтерської діяльності та за підтримки місцевих підприємців відправили на передову дві автівки та продукти харчування.

В урочистостях взяли участь голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, які подякували за громадську активність та ініціативність усім леськівчанам, кращим з них вручили Почесні грамоти Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації.

Гості заходу, як годиться дарували подарунки сельчанам.  

Як, зазначив, у своєму вітальному слові сільський голова Микола Бас – Розвиток та розбудова села – це заслуга його жителів. Хочу подякувати всім, хто не займає позицію стороннього спостерігача, а долучається до вирішення всіх проблем – чи то конкретними діями, чи просто порадою. Спільно ми зробимо життя в нашій громаді ще кращим та комфортнішим. Урочистих заходи тісно перепліталися з концертною програмою підготовленою місцевими аматорськими колективами.  

 

За матеріалами Леськівської сільської ради