Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

До Дня визволення села Сагунівка провели акцію «Подаруй батькові рушник»

До Дня визволення села Сагунівка провели акцію «Подаруй батькові рушник» До Дня визволення села Сагунівка провели акцію «Подаруй батькові рушник»

Вже стало доброю традицією 14 грудня в День визволення села, від фашистських загарбників, в пам'ять односельців, які загинули в роки війни проводити акцію: «Подаруй батькові рушник».

До музею йдуть дочки й сини, а з ними правнуки й онуки. Схиляють низько голови вони після такої довгої розлуки. В сільському музеї горить свічка. Про всіх убієнних пам'ять жива, живе в рушниках і легендах, смуток і туга всіх обвіва Їх більш, як сімсот, на портретах.

Такими словами розпочалася сьогоднішня акція по загиблим односельчанам в народному музеї с. Сагунівка. Після промов ведучої та гостей, відбулось дарування рушників музею в пам'ять про загиблих родичів у роки другої світової війни.

Свої рушники подарували: Атамась Марія Іванівна дочка найстарішої 101 річної жительки села В’юник Матрони. Батько В’юник Іван Пантелеймович, який загинув в селі Березняках Смілянського району разом із вісьмома односельцями у святий вечір 6 січня 1944 року та Компанієць Петро Савович житель села, бувший кіномеханік йому присвячена одна із експозицій музею. Батько Компанієць Сава Сергійович 1909 року народження загинув безвісти в перші дні війни. 

В акції: «Подаруй батькові рушник» присвяченій визволенню села Сагунівка від німецько-фашистських загарбників взяв участь голова районної ради Олексій Собко. 

По загиблим під час акції місцевим священиком була проведена божественна літургія та хор ветеранів проспівав пісні воєнної тематики. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації