Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії ради провели свої засідання

Постійні комісії ради провели свої засідання Постійні комісії ради провели свої засідання

10 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту в яких взяв участь голова районної ради Олексій Собко .

Зокрема, під головуванням голів постійних комісій з питань з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення Світлани Дивнич та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту Миколи Гуськова розглянуто питання: про стан виплат заробітної плати працівникам освіти та пролонгування конкурсних торгів по придбанню шкільного автобуса.

З відповідною інформацією членів комісій поінформувала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Григорчук, яка зазначила, що частина коштів на придбавання шкільного автобуса була виділена депутатами районної ради VI скликання, іншу частину виділили депутати нового скликання. Відповідно до тендерних процедур було визначено переможця конкурсу. В зв’язку з тим, що на даний час автобус не укомплектовано, відділ освіти просить пролонгувати умови придбання автобуса на 2016 рік.

Виступили голова районної ради Олексій Собко, члени комісій Василь Костів, Іван Будяк, Михайло Нечаєнко.

В свою чергу члени постійних комісій рекомендували відділу освіти районної державної адміністрації пролонгувати конкурсні торги по закупівлі шкільного автобуса на 2016 рік.  

Також, перед початком спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, комісії провели свої перші організаційні засідання, на яких були обрані заступники та секретарі відповідних комісій.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації