Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Контроль за дотриманням вимог земельного та водного законодавства

Контроль за дотриманням 
вимог земельного та водного законодавства

На базі товариства з обмеженою відповідальністю «Власок», що знаходиться на території Бобрицької сільської ради Канівського району, 19 червня 2013 року відбулося розширене засідання обласної комісії з перевірки дотримання вимог земельного та водного законодавства в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища. Під головуванням Сергія Борисовича Тулуба, голови Черкаської обласної державної адміністрації, в роботі комісії взяли участь представники Черкаського району, а саме: голова Черкаської районної ради Смірнов М.І., голова Черкаської районної державної адміністрації Костиря О.В., сільські голови сіл Будище, Свидівок, Тубільці та представники прокуратури та правоохоронних органів району.

В ході засідання комісії розглянуто ряд питань, основним з яких було дотримання вимог земельного та водного законодавства в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища.

В рамках зазначеного питання та на виконання доручення голови Черкаської обласної державної адміністрації від 20.05.2013 № 35-Д в Черкаському районі проведено обстеження земельних ділянок, в результаті чого були встановлені порушення земельного та водного законодавства на 50 ділянках, а саме:

- самовільне зайняття земельних ділянок;

- використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів;

- самочинне будівництво на самовільно зайнятих земельних ділянках;

- надання у власність земельних ділянок в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища та земельних ділянок лісогосподарського призначення.

Виправлення зазначених порушень можливо завдяки встановленню прибережно-захисних смуг, які будуть зазначені в документації із землеустрою, кадастрових планах земельних ділянок, в містобудівній документації та внесені до національної кадастрової системи.  

На даний час проводиться попередня робота з підготовки розробки проекту землеустрою щодо встановлення меж прибережно-захисної смуги, в першу чергу, Кременчуцького водосховища в адміністративних межах Тубільцівської, Будищенської, Мошнівської, Свидівоцької, Сагунівської, Червонослобідської, Леськівської, Худяківської сільських рад.

Черкаською районною радою на пленарному засіданні 23 травня 2013 року затверджена «Програма розвитку земельних відносин у Черкаському районі на 2013 – 2020 роки», в якій передбачена розробка проектної документації по встановленню прибережно-захисної смуги.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради