Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Надходження єдиного податку від платників Черкаського району збільшились майже на 7 млн. гривень

Надходження єдиного податку від платників Черкаського району збільшились майже на 7 млн. гривень

У січні-листопаді 2015 року до місцевого бюджету платниками Черкаського району - – юридичними та фізичними особами, що обрали спрощену систему оподаткування, сплачено 15,3 млн. грн., що на 6,9 млн. грн. більше ніж за січень-листопад 2014 року. Темп росту проти відповідного періоду минулого року становить 181 відсоток.

Вагома частка з цієї суми сплачена фізичними особами – підприємцями – 9,2 млн. грн. Від юридичних осіб мобілізовано 1,7 млн. грн., що перевищує минулорічні надходження на 679,4 тис гривень.

За 11 місяців п.р. підприємства сільськогосподарської галузі спрямували до бюджету 4,4 млн. гривень. Про це поінформував заступник начальника ДПІ у Черкаському районі ГУ ДФС у Черкаській області Юрій Кучеренко. Він розповів, що цьогорічні надходження платежів від галузі уже на 3,6 млн.грн. більші ніж за весь 2014 рік.

Нагадуємо, оперативно дізнаватись про новації та зміни податкового законодавства і отримувати он-лайн відповіді на проблемні питання, можна приєднавшись до навчального проекту ГУ ДФС у Черкаській області «Допомога платнику». Адреса «Допомоги»: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/, перегляд записів на спеціальному каналі в YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw , адреса для направлення запитань Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

За матеріалами ДПІ у Черкаському районі