Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Одноденний семінар-навчання провели для секретарів сільських рад

Одноденний семінар-навчання провели для секретарів сільських рад Одноденний семінар-навчання провели для секретарів сільських рад

Сьогодні для секретарів сільських рад, в тому числі новообраних, відбувся одноденний семінар-навчання щодо відповідних законодавчих змін, що відбулися. Учасників семінару привітали голова районної ради Олексій Собко та голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв.

Голова районної ради привітав учасників семінару та висловив сподівання, що набуті знання на семінарі та спілкування між собою послужать хорошим початком для покращення роботи сільських секретарів в наданні послуг мешканцям своїх громад та побажав здоров’я та натхнення в їхній праці.

Також голова районної ради Олексій Собко та голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв за сумлінну роботу та з нагоди Дня місцевого самоврядування вручили Почесну грамоту Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації секретарю Кумейківської сільської ради та виконкому Людмилі Яківець.

У ході навчання секретарі сільських рад розглянули ряд питань, що стосуються повноважень місцевих рад у сфері земельних відносин, реєстрації актів цивільного стану, адміністративних послуг та порядку їх надання.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації