Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась робоча нарада та семінар-навчання з працівниками соціальної сфери району

Відбулась робоча нарада та семінар-навчання з працівниками соціальної сфери району Відбулась робоча нарада та семінар-навчання з працівниками соціальної сфери району

Сьогодні в актовому залі районної ради відбулась робоча нарада та семінар-навчання з соціальними працівниками, робітниками та персоналом стаціонарного відділення стосовно надання громадянам соціальних послуг з дотримання їх законних прав.

В роботі наради взяли участь голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв та директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний.

Перед початком наради Валерій Миколайович надав слово керівникам району, які в свою чергу звернулися до соціальних працівників із словами вдячності за їх нелегкий труд та запевнили присутніх, що додадуть максимум зусиль для покращення надання громадянам району соціальних послуг.

За результатами проведеної роботи у відповідний період та за підсумками засідання колегії Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, де було відзначено позитивні зміни, що відбулися в цьому році в роботі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району, нагороджено Почесною грамотою Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації директора Терцентру Валерія Вишиваного.

В свою чергу Валерій Миколайович подякував керівництву району та запевнив що питання соціального захисту населення залишається пріоритетним для Черкаського району.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації