Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В рамках благодійної акції «Добро починається з тебе» пройшов районний захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями

В рамках благодійної акції «Добро починається з тебе» пройшов районний захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями В рамках благодійної акції «Добро починається з тебе» пройшов районний захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями

Сьогодні в Міжнародний день інвалідів в приміщенні Черкаського політехнічного технікуму пройшов районний захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями, організований Черкаським районним комітетом багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів на чолі з Ніною Вурсіченко.

В заході взяли участь голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, гості та батьки дітей.

До діток з вітальним словом звернулася голова районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко, яка побажала перш за все здоров’я, і як багатодітна мати, як ніхто знає всі проблеми сьогодення та притуляє голову кожній дитині та обігріває своїм серцем. Ми маємо віддати все найкраще нашим діткам для їхнього щасливого майбутнього.

Також, Ніна Миколаївна надала слово голові районної ради Олексію Собку, який зазначив, що діти є нашим найдорожчим скарбом, нашою радістю і нашим майбутнім. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади, депутатського корпусу та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Нам, дорослим, треба прикласти максимум зусиль, щоб зігріти теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких ускладнено певними вадами, допомогти їм відчути радість спілкування.

Під час заходу дітки мали можливість скуштувати солодощі та переглянути концерт, підготовлений юними талантами району.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації