Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У районі відзначили День медпрацівника

У районі відзначили День медпрацівника У районі відзначили День медпрацівника

Днями Червонослобідський Будинок культури відчинив двері всім медикам району на святкуванні професійного свята. До урочистостей долучилися заступник голови районної ради Володимир Орел та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Кучков, а також сільський голова Червоної Слободи Микола Котко.

На святі медичних працівників, організованого відділом культури і туризму райдержадміністрації, зібралося багато гостей з усього району, котрі почули щирі привітання з уст шанованих гостей свята:

– Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших, – зазначив у вітальному слові Володимир Орел. – Тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

До привітань долучився Олександр Кучков, висловивши подяку медичним працівникам району за самовіддану працю та професіоналізм на усіх рівнях.

За словами головного лікаря ЦРЛ Миколи Гуськова, у районі наразі працюють понад тисяча фахівців медичної галузі, кожен із яких втілює у собі доброту серця та професіоналізм. Найвищий коефіцієнт досягнення результатів серед районів та міст області у роботі сфери охорони здоров’я району за минулий рік свідчать про виконання усіх завдань, поставлених владою.

Сільський голова Микола Котко від імені громади Червоної Слободи подякував усім медичним працівникам за збережене здоров’я та життя, зазначивши, що цьогоріч сільською радою на ремонт терапевтичного відділення та продовження ремонту хірургічного відділення і денного стаціонару виділено 131 тис. грн., як вшанування наполегливої і самовідданої праці медиків.

Найкращим працівникам галузі було вручено Почесні Грамоти районної ради та райдержадміністрації, після чого гості мали змогу насолодитися творчими «ліками» у вигляді святкового концерту районних аматорів сцени.

Марина САВІСЬКО