Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено друге пленарне засідання першої сесії Черкаської районної ради

Проведено друге пленарне засідання першої сесії Черкаської районної ради Проведено друге пленарне засідання першої сесії Черкаської районної ради

27 листопада 2015 року продовжено роботу першої сесії районної ради сьомого скликання. Вів друге пленарне засідання голова районної ради Олексій Собко.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, сільські голови, представники засобів масової інформації.

Розпочалося засідання з хвилини мовчання щодо вшанування пам’яті жертвам Голодоморів в Україні.

Потім депутати доповнили до порядку денного наступні питання: про внесення змін до рішення районної ради від 12.05.2006 №2-6 «Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради», про внесення змін до районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 №48-6/VІ «Про районний бюджет на 2015 рік» (із змінами).

Перед початком розгляду питань порядку денного голова районної ради Олексій Собко склав Присягу посадової особи місцевого самоврядування та приступив до виконання обов’язків голови ради.

У ході роботи депутати утворили постійні комісії районної ради, обрали їх голів та головуючий повідомив про реєстрацію депутатських фракцій.

Також, розглянули питання районної комунальної власності. 

Перша сесія районної ради сьомого скликання завершила свою роботу.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації