Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Посилено відповідальність роботодавців за порушення встановлених гарантій і пільг для військовослужбовців

Посилено відповідальність роботодавців за порушення встановлених гарантій і пільг для військовослужбовців

Верховна Рада посилила відповідальність роботодавців за порушення встановлених гарантій і пільг для військовослужбовців.

Глава держави підписав Закон № 734-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення встановлених законом гарантій працівникам, призваним на військову службу», прийнятий Верховною Радою 3 листопада 2015 року.

Відповідно до закону передбачено доповнити статтю 265 Кодексу законів про працю України, а також статтю 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення нормою, згідно з якою роботодавці, за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про альтернативну (невійськову) службу”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, несуть відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідні зміни вносяться до статті 265 Кодексу законів про працю України та статей 41, 221 та 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  


ДПІ у Черкаському районі ГУМіндоходів у Черкаській області