Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Турнір по волейболу на кубок Нагорного

Турнір по волейболу на кубок Нагорного

22 листопада відбувся п’ятий традиційний турнір по волейболу на кубок Анатолія Олександровича Нагорного, у якому взяли участь команди «Яснозіря», «Байбузи», «Дубовик», «Збірна Руської Поляни».

Спортивна підготовка, індивідуальна майстерність та дух патріотизму допомогли «Збірній Руської Поляни» отримати перемогу в районних змаганнях. Надихнуло спортсменів те, що засновником та ідейним наставником турніру став їхній вчитель, незмінний учасник районних змагань, неодноразовий переможець та призер обласних турнірів, який на протязі 25 років очолював волейбольну команду села Руська Поляна – Нагорний Анатолій Олександрович, пам'ять про якого живе в серцях усіх руськополянців.

Своїм прикладом Анатолій Олександрович показав підростаючому поколінню, що заняття спортом не тільки сприяє розвитку фізичної підготовки, а й гармонійному всебічному розвитку особистості.

Народився Анатолій Олександрович Нагорний 6 листопада 1940 року в селі Вергунах Черкаського району. Після закінчення фізико-математичного факультету Черкаського педагогічного інституту з 1964 по 2002 роки працював вчителем математики в Черкаському обласному дитячому санаторію «Руська Поляна». Він був вчителем від Бога, якого поважали, шанували та любили всі колеги, до порад якого дослухалися його вихованці. Анатолій Олександрович створював сприятливий мікроклімат в класі, що активізувало дітей до навчальної діяльності, створив чудовий кабінет математики, велику увагу приділяв естетичному оформленню школи. Він був людиною надзвичайно талановитою: дуже любив займатися садівництвом, висадив сотні дерев та кущів. На протязі 30 років очолював фотогурток «Технічної творчості». Велику увагу приділяв фізичному розвитку учнів: був керівником спортивних секцій з футболу, волейболу, баскетболу.  

Світла пам'ять про велику Людину, мудрого Вчителя, ідейного наставника молоді, бездоганного лідера педагогічного колективу дитячого санаторію «Руська Поляна», засновника волейбольної команди, великого оптиміста та життєлюба і сьогодні живе в наших душах. Підростаюче покоління буде гідним продовжувати славні спортивні традиції наставника. Любов та пошана до рідного краю, збереження та примноження спортивних досягнень, повага до старших людей, а головне – невичерпна енергія та життєва мудрість – ось життєве кредо Анатолія Олександровича Нагорного, яке він передає молоді.

 


За матеріалами дирекції ДЮСШ "Мрія"