Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На Черкащині стартував конкурс з відбору соціальних проектів неурядових організацій у 2015 році

На Черкащині стартував конкурс з відбору соціальних проектів неурядових організацій у 2015 році

Задля підтримки суспільно-корисної діяльності, направленої на вирішення чи пом’якшення соціальних проблем, Черкаська облдержадміністрація відсьогодні розпочала відбір кращих проектів неурядових організацій, спрямованих на розв’язання важливих проблем життєдіяльності області. Прийом проектів триватиме до 30 листопада.

У конкурсі можуть брати участь незалежні та не підпорядковані урядовим структурам благодійні фонди чи громадські організації Черкащини, які внесені до реєстру неприбуткових організацій, що підтверджено податковими органами.

На реалізацію проекту-переможця з обласного бюджету неурядова організація отримає безповоротну фінансову допомогу. Максимальна сума кожного поданого проекту за рахунок бюджетних коштів у будь-якому напрямку не має перевищувати 20 тис грн. Також для реалізації проекту неурядові організації можуть залучати власні кошти та інші джерела фінансування не заборонені чинним законодавством.

Пріоритетними напрямками конкурсу є проекти спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції; сімей учасників антитерористичної операції; людей з особливими потребами; паліативна допомога; профілактика ВІЛ/СНІД; профілактика туберкульозу; підтримка творчо обдарованої молоді; інституційний розвиток неурядових організацій, підвищення громадянської активності.  

Для участі в конкурсі організації мають подати на реєстрацію секретарю комісії в паперовому та електронному вигляді заявку на участь у конкурсі з відбору соціальних проектів НУО разом із реєстраційною карткою, описом проекту, кошторисом, інформацією про діяльність організації обсягом до двох друкованих сторінок, а також за наявності інформацію про партнерські організації, залучені до реалізації проекту, листи підтримки за встановленою формою. 

Детальнішу інформацію про конкурс можна дізнатися ТУТ

 


За матеріалами прес-служби ОДА