Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Ветерани отримали слухові апарати

Ветерани отримали слухові апарати Ветерани отримали слухові апарати

На тижні власниками новеньких слухових апаратів стали ще двоє ветеранів району. Івану Хворостяну із Сагунівки та Павлу Глущенку з Думанців їх вручили голова районної ради Микола Смірнов, голова обласної організації ветеранів Володимир Веретільник за участі представників районної організації ветеранів та сільських голів.

– Вручення слухових апаратів спеціально не приурочували до жодного свята та події, щоб люди могли якомога швидше їх отримати та почати користуватися, – зазначив голова районної ради Микола Смірнов. – Так, крок за кроком, ми реалізуємо районну Програму соціальної допомоги одиноким непрацездатним громадянам та малозабезпеченим верствам населення району, на яку сесією були виділені відповідні кошти.

Для самих же ветеранів такий подарунок – справжнє свято. – Маю катаракту на одному оці і тільки 10 % бачу на друге, а щоб послухати новини по телевізору, одягаю оце, – показуючи навушники, розповідає Павло Омелянович з Думанців. – Я знаю, що ми вже своє пережили, але, повірте, на старості ще більше хочеться все бачити, чути і жити.

Щиро дякував за такий потрібний подарунок і Іван Кирилович. До речі, як кажуть односельці, у свої 90 років він ще активно долучається до громадського життя. Навіть на вибори сільського голови, що нещодавно пройшли в Сагунівці, на велосипеді приїжджав. Тепер бути в курсі подій села йому буде значно простіше. Слухові апарати високої якості та зручні в користуванні.

Наталя Усенко