Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у координаційній нараді районної державної адміністрації

Голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у координаційній нараді районної державної адміністрації Голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у координаційній нараді районної державної адміністрації

Сьогодні голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у координаційній нараді РДА на якій розглянуто питання: про стан виконання бюджету управління Пенсійного фонду України в районі та про хід виконання районної Програми зайнятості населення.

У ході координаційної наради по першому питанню поінформувала начальник Управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі Валентина Велько, яка зазначила, що за 9 місяців поточного року на виплату пенсій та грошової допомоги направлено 301,1 мільйон гривень.

Відповідно до графіка фінансування своєчасно та в повному обсязі забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням їх підвищень. Забезпечено фінансування пенсій та грошової допомоги майже 24,2 тисячам пенсіонерів району. На перше жовтня до бюджету управління з усіх джерел фінансування надійшло 298,2 мільйони гривень, що порівняно із відповідним періодом минулого року більше на 13 мільйонів, – розповіла вона. Планові показники з надходження коштів, які адмініструє управління, за січень-вересень виконано на 131%, або 500,7 тис. грн понад план, та становлять 2114,1 тис. грн. Надходження коштів до Державного бюджету за зборами на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій становили 137,4 тис. грн, або 297,4 % до запланованого.

Про хід виконання районної Програми зайнятості населення присутніх поінформував начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації