Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В Україні визначать найкращих благодійників

В Україні визначать найкращих благодійників

В Україні відзначать найбільш ефективні благодійні ініціативи та кращих благодійників, у тому числі й серед волонтерів. Це стане можливо завдяки Четвертому Національному конкурсу «Благодійна Україна», який вже стартував.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2015 року; благодійні проекти (Ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період проводили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа. 

Переможців визначатимуть в десяти основних і трьох спеціальних номінаціях Національною конкурсною комісією. Переможців у номінаціях «Народний благодійник» і «Благодійність у медіа», будуть визначати за окремою процедурою.

Оргкомітетом запроваджено спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист. 

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2016 року. 

Визначення переможців конкурсу відбуватиметься в період з 15 лютого до 15 березня 2016 року. Церемонія нагородження переможців пройде у другій половині березня 2016 року в м. Києві. 

Для участі у конкурсі необхідно подати до Оргкомітету конкурсу конкурсну заявку відповідної форми, яку можна отримати на веб-сайті Асоціації благодійників України www.vboabu.org.ua, офіційному сайті конкурсу www.blagoukraine.org, або за запитом на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Заповнену заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . До заявки доцільно додати відскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації проекту (ініціативи). 

Телефон для довідок: (044) 537-12-80. 

 

За інформацією прес-служби ОДА