Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

До кінця місяця в Мінсоцполітики перерахують всі призначені громадянам субсидії на опалювальний період

До кінця місяця в Мінсоцполітики перерахують всі призначені громадянам субсидії на опалювальний період

До кінця жовтня в Міністерстві соціальної політики зроблять перерахунок розмірів субсидій з урахуванням початку опалювального сезону, внаслідок чого розміри субсидій суттєво зростуть. Жодних додаткових документів для цього подавати не потрібно. Про це повідомляють в Міністерстві соціальної політики України.

− Всі переобліки робляться винятково на підставі документів, які сьогодні є в місцевих органах соцзахисту. Це дає підстави вважати, що до кінця жовтня всі перерахунки субсидій на опалювальний сезон будуть зроблені у повному обсязі, і люди, які оформили субсидії до того, не відчують ніяких незручностей і отримають на початку листопада всі платіжки вже з урахуванням нових субсидій на опалювальний сезон − сказав міністр Мінсоцполітики. 

Понад 3,5 млн українських сімей отримали субсидії за новим порядком. Ще близько 200 тис. заяв перебувають на розгляді в управліннях соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій. Загалом до реформованої системи субсидій вже залучено 3,8 млн родин, заявив очільник Міністерства, підкресливши, що на аналогічний період 2014 року до програми субсидій було залучено 450 тис. сімей. Збільшити у сім разів ефективність системи субсидій вдалося за рахунок проведення реформи системи субсидій та відкриття нових можливостей, які зробив Уряд протягом останніх чотирьох місяців. Павло Розенко зауважив, що субсидія є більш вигідною для отримувача, ніж пільги, і закликав українців не ігнорувати надану державою можливість захистити себе від стрімкого зростання тарифів на енергоносії і комунальні послуги.

 

За інформацією прес-служби ОДА