Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Область готова до виборчих перегонів

Область готова до виборчих перегонів

Більше мільйона виборців Черкащини вже отримали іменні запрошення на місцеві вибори, аби 25 жовтня вони мали змогу обрати депутатів обласної та міської рад, райдержадміністрацій, міських, сільських і селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост. В області ж до дня голосування майже повністю готові, лишилося вирішити тільки деякі технічні моменти.

Бюлетені вже повністю роздруковані та передані в ТВК. Завтра їх отримають всі дільничні виборчі комісії. Крім того, сьогодні до ДВК надійдуть уточнені списки виборців, аби громадяни точно знайшли себе у переліку та могли повною мірою зреалізувати своє право на участь у голосуванні. За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців Любові Трояк, громадяни неодноразово зверталися до органів Державного реєстру виборців з метою уточнення персональних даних та наявності їх у списках виборців. 

− З початку виборчого процесу, тобто з 5 вересня, Центральна виборча комісія отримала 869 таких запитів. Також до 19 жовтня можна було звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення списку виборців, − повідомила Любов Трояк. − У день голосування до уточненого списку виборців зміни, крім технічних правок, не вносяться.

Загалом на Черкащині діє 571 територіальна та 1 103 дільничні виборчі комісії. З них – 29 спеціальних дільниць, які також уже готові до проведення голосування. Для комфортного функціонування усіх дільниць надані приміщення, які максимально відповідають усім вимогам. Роботу територіальних та дільничних виборчих комісій щоденно перевіряють. Враховуючи минулорічний досвід відключень електроенергії під час виборів, всі райони області вже забезпечили резервними джерелами живлення, повідомляють в «Черкасиобленерго». Телефонний зв’язок налагоджений майже на всіх дільницях. В «Укртелекомі» обіцяють, що до дня виборів усі ТВК та ДВК зможуть здійснювати дзвінки.

За перебігом виборів згідно з визначеним планом чергувань слідкуватимуть 23 спостерігача від іноземних держав, а правопорядок на дільницях забезпечуватимуть патрульні загони міліції. Більше 1,7 тисяч працівників УМВС України у Черкаській області, 516 представників управління ДСНС у Черкаській області, 50 вихованців з Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, демобілізовані АТОвці, а також члени громадських формувань дбатимуть про дотримання порядку на виборчих дільницях у день голосування. 

− У день виборів кожен громадянин, який став свідком яких-небудь порушень, може повідомити про це чергових представників відповідальних за організацію виборчого процесу департаментів облдержадміністрації, відділу адміністрування Державного реєстру виборців та контактного центру, − повідомив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Сергій Пасічник. 

 

За інформацією прес-служби ОДА