Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

30 травня 2013 року у залі засідань районної ради відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

30 травня 2013 року у залі засідань районної ради відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів її голова Олег Костиря.

30 травня 2013 року у залі засідань районної ради відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів її голова Олег Костиря. У роботі взяли участь голова районної ради Микола Смірнов, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів виконавчої влади, підприємств , організацій, установ, сільські, селищний голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

На порядок денний колегії було внесено питання про підсумки економічного і соціального розвитку району, виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2013 року та стан погашення заборгованості платників із сплати внесків до Пенсійного фонду України.

Перед тим, як розпочати обговорення питань порядку денного, голова райдержадміністрації оголосив про деякі кадрові зміни, що відбулися за останній період в районі.

Розпочинаючи розгляд першого питання порядку денного, Олег Костиря відзначив загальну позитивну динаміку соціально-економічного розвитку району у звітному періоді, тому є підтвердження що Черкаський район займає ІІІ місце серед 20 районів по економічних і соціальних показниках.

У ході засідання колегії про економічні і соціальні здобутки району за перший квартал доповіла начальник управління економіки райдержадміністрації Олена Танцюра. Олена Василівна зазначила, що Програмою економічного і соціального розвитку району на 2013 рік заплановано виробництво промислової продукції на суму 2 млрд. 72 млн. 63 тис.грн., в районі працює підприємств основного кола 10, за січень-березень 2013 року промисловими підприємствами району вироблено продукції на суму 527,3 млн.грн., що становить 118,9% до відповідного періоду минулого року та 25,5% виконання запланованого Програмою економічного і соціального розвитку району на 2013 рік показника.

Також було розглянуто питання про виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2013 року, про що доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк. За перший квартал до місцевих бюджетів району надійшло 17875,3 тис. грн. податкових та неподаткових надходжень, з них власних та закріплених доходів до загального фонду – 14365, 5 тис. грн., що становить 111, 7 % до планових показників, спеціального – 3509, 8 тис. грн., що становить 120, 7 % до плану. Порівняно з відповідним періодом 2012 року надходження збільшилися на 2129, 1 тис. грн. на 13, 5 %. Виконання затверджених радами завдань із доходів загального фонду забезпечено всіма місцевими бюджетами.

Про виконання Державного бюджету доповів начальник ДПІ у Черкському районі Черкаської області ДПС Іван Приблуда. За І квартал 2013 року ДПІ у Черкаському районі до Зведеного бюджету України мобілізовано 379,8 млн. грн. податків, зборів (обов’язкових платежів), що становить 103,7 відсотків виконання розрахункової бази. Темп росту до І кварталу минулого року становить 117,7 відсотків. До Державного бюджету за І квартал 2013 року мобілізовано 358,9 млн.грн., що становить 103,4 відсотки виконання розрахункової бази. Темп росту до І кварталу 2012 року становить 107,2 відсотка.

Начальник управління Пенсійного фонду в Черкаському районі Валентина Велько окреслила стан погашення заборгованості платників зі сплати внесків до ПФУ. За січень – березень поточного року на погашення недоїмки зі сплати єдиного внеску та зі сплати страхових пенсійних внесків надійшло 118, 6 тис. грн., що на 503 % більше ніж у відповідний період 2012 року.

За наслідками розгляду вищезазначених питань членами колегії були прийняті відповідні рішення щодо посилення роботи у цих напрямах.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації виконавчого апарату
районної ради