Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась сесія районної ради

Відбулась сесія районної ради Відбулась сесія районної ради

16 жовтня 2015 року відбулась 54 чергова сесія Черкаської районної ради, яку відкрив та вів її голова Анатолій Яріш.

Відбулась сесія районної ради Відбулась сесія районної ради

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, сільські, селищний голови, засобів масової інформації.

Перед початком розгляду питань порядку денного відбулося урочисте нагородження призерів районних змагань «Найспортивніше село». В свою чергу начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Бовт спільно із головою районної ради Анатолієм Ярішем та головою районної державної адміністрації Костянтином Омаргалієвим вручили сільським головам кубки, грамоти та грошові сертифікати відповідно до зайнятих місць командам, а саме: за I місце – Руській Поляні, за II місце – Худяки, за III місце – Будище.

Потім було надано час для депутатських запитань, виступів, повідомлень.

На порядок денний сесії постійними комісіями ради було внесено п’ятнадцять питань. Під час голосування порядку денного депутатами було внесено три питання додатково та одне питання було виключене.

У ході своєї роботи депутати заслухали інформацію про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 №48-6/VI «Про районний бюджет на 2015 рік», та внесли зміни до районних програм «Турбота» на 2014-2020 роки, підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаського району на 2011-2015 роки.  

Під час пленарного засідання депутати затвердили нову програму «Про районну програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2015-2020 роки».  

Також, було розглянуто кадрові питання щодо призначення директора Спеціалізованого комунального підприємства «Райліс».

Крім того, депутати розглянули ряд земельних питань, та тих, що стосуються управління майном районної комунальної власності.  

Наприкінці пленарного засідання 54-ї сесії голова районної ради Анатолій Яріш підсумував роботу ради цього скликання. На його думку, перед депутатами стояли складні завдання і виклики, однак впоратися з ними вдалося. Протягом скликання, за підтримки депутатського корпусу, спільними зусиллями з районною державною адміністрацією, намагалися знаходити способи вирішення проблем в районі. А проблем і без протистояння у східній частині країни було безліч. Та в першу чергу переймалися матеріальним забезпеченням учасників АТО, переселенців, вирішуючи найнагальніші проблеми мирного існування. Багато чого вдалося зробити, багато на що не вистачило часу. Та однозначно депутати мають допомагати жителям здійснювати їхні мрії комфортного життя.  

Також Анатолій Яріш зазначив: – Я хочу подякувати всім жителям Черкаського району, депутатському корпусу, сільським головам, керівникам підприємств за плідну працю та наскільки була ефективною ця рада, це буде визначати сам час, це будуть визначати самі виборці.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації