Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії районної ради провели свої засідання

Постійні комісії районної ради провели свої засідання Постійні комісії районної ради провели свої засідання

16 жовтня відбулися засідання постійних комісій з питань освіти, культури, молоді та спорту та з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Зокрема, під головуванням голови постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Ніни Підгори розглянуто питання: про хід виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Черкаського району на 2014-2017 роки.

З відповідною інформацією членів комісії поінформував начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Бовт, який зазначив, що у 2015 році послугами з оздоровлення та відпочинку планувалось охопити 1499 дітей, що становить 20,0 відсотків від загальної кількості дітей шкільного віку (7496) станом на 06.10.2015 - 2317, з них оздоровчими послугами планувалось охопити 675 дітей, що становить 9,0 відсотків, станом на 06.10.2015 - 404, що становить 5,4 % від загальної чисельності, відпочинком - 824 дітей, що становить 11,0 відсотків, станом на 06.10.2015 - 1913.

В серпні поточного року в ТОВ „Курортне об’єднання „Сонячний берег”, (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна) оздоровлено 5 дітей, батьки яких беруть безпосередню участь в проведенні АТО та дитину з тимчасово окупованої території України (м. Луганськ) за рахунок бюджетних коштів. В поточному ропі на території Черкаського району здійснює свою роботу 1 позаміський табір «Холодноярська республіка» ТОВ «Агро-Старг» с. Леськи.

З 2 червня 2015 року у районі здійснювали роботу 29 пришкільних таборів, у яких відпочило 1913 учнів. Для дітей було організовано дворазове харчування. Табори працювали протягом 14 днів. Перебування дітей у таборах безкоштовне. Для учнів початкової ланки передбачено денний сон. До кожного табору входили 3 загони, а саме 1-4 класи, 5-8 класи та мовний загін.

Для забезпечення належного харчування у пришкільних таборах залучалась спонсорська допомога та продукти харчування (надана підприємцями та агровиробниками району).

В свою чергу члени постійної комісії рекомендували при розгляді даного питання на президії та сесії районної ради, привернути увагу сільських голів, щодо покращення оздоровлення дітей різних категорій не зважаючи на рекомендований характер та виходячи із своїх можливостей.  

Дане питання внесене на розгляд постійної комісії районної ради рекомендовано на розгляд сесії. 

Також, постійна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування розглянула питання: про визначення 2016 року «Роком Чорнобиля» та інформацію районної прокуратури про боротьбу зі злочинністю. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації