Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Усі необхідні для платників послуги – у центрі обслуговування податкової інспекції

Усі необхідні для платників послуги – у центрі обслуговування податкової інспекції

Для забезпечення комфортних умов платникам податків Черкаського району функціонує центр обслуговування платників.

Заступник начальника ДПІ у Черкаському районі Юрій Кучеренко повідомив, що за січень - вересень 2015 року, центр обслуговування відвідали майже 25 тис. платників. Фахівцями надано ЦОПП понад 3,5 тис. адміністративних послуг.  

Найчастіше платники звертаються до центру обслуговування з метою видачі їм облікової картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Зокрема, цьогоріч було надано 1950 таких послуги. З початку 2015 року фізичними особами підприємцями 2 і 3 груп зареєстровано 72 реєстратора розрахункових операцій. Працівниками видано 178 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 137 – на торгівлю тютюновими виробами.  

Популярними залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та реєстрації платника єдиного податку. За 9 місяців роботи надано 354 та 183 таких послуг, відповідно.

Варто відмітити, що у приміщенні ЦОП комп’ютери підключені до мережі Інтернет з завантаженим необхідним програмним забезпеченням, яке дозволяє здійснити повний цикл підготовки та відправки до ДПІ звітності.  


За інформацією ДПІ у Черкаському районі