Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у заходах з нагоди Дня вчителя

Голова районної ради взяв участь у заходах з нагоди Дня вчителя Голова районної ради взяв участь у заходах з нагоди Дня вчителя

В середу голова районної ради Анатолій Яріш, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Степанюк привітали освітян району з наступаючим професійним святом.

Голова районної ради взяв участь у заходах з нагоди Дня вчителя Голова районної ради взяв участь у заходах з нагоди Дня вчителя

Слова особливої пошани і вдячності вчительському загалу району висловив голова районної ради та побажав усім присутнім мирного неба, щирих, відданих і найголовніше – вдячних учнів. А також зазначив, що у черкаському районі є Заслужені вчителі України, є просто хороші вчителі.

З нагоди свята Анатолій Анатолійович та Сергій Олексійович вручили грамоти районної ради та грошову винагороду за підготовку учнів-переможців Всеукраїнських та обласних олімпіад працівникам освітянської галузі району.

А вчитель іноземної мови селища Ірдинь отримала від районної ради ключі та ордер на житлове приміщення. Тепер єдиний вчитель іноземної мови селища нікуди не поїде, а залишиться і буде навчати дітей. Можна критикувати роками або навіть десятками років, при цьому будучи як у владі так і в опозиції, а можна просто брати відповідальність і робити конкретні справи!

В урочистостях взяли хлопці-атошники та волонтери, які нагородили подяками та квітами 12-х матерів-педагогів району, сини яких і досі знаходяться на Сході.

Під час святкового концерту, який підготували вихованці місцевих колективів району, пролунало багато теплих слів і побажань на адресу вчительської громади від гостей та керівників району.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації