Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





Відбулась VII звітно-виборна конференція Черкаської районної організації ветеранів

Відбулась VII звітно-виборна конференція Черкаської районної організації ветеранів Відбулась VII звітно-виборна конференція Черкаської районної організації ветеранів

29 вересня в актовій залі районної ради відбулась VII звітно-виборна конференція районної організації ветеранів в якій взяв участь голова районної ради Анатолій Яріш, заступник голови районної ради Володимир Орел, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, делегати та члени районної ради ветеранів.

На розгляд звітно-виборної конференції внесено питання: звіт голови районної організації ветеранів «Про роботу проведену у питаннях соціального захисту ветеранів та патріотичному вихованні населення району за грудень 2011 – вересень 2015 років», звіт ревізійної комісії районної організації ветеранів, про вибори складу районної ради ветеранів, вибори президії ради ветеранів, вибори голови, заступника та секретаря організації, про вибори ревізійної комісії районної ради ветеранів, про вибори делегатів на VII обласну конференцію ветеранів.

На звітно-виборну конференцію було обрано 66 делегатів. На пленарне засідання прибуло 49 делегатів, що дає право розпочати роботу.

Після проведених відповідних протокольних процедур делегати приступили до розгляду внесених питань.

По першому і основному питанню виступив в.о. голови районної організації ветеранів Володимир Сафроненко, який зазначив, що завершується повноваження нинішнього скликання районної ради ветеранів що і обумовлено проведення чергової конференції, це велика довіра ветеранів району, але не менша відповідальність, яку потрібно відпрацювати перед ветеранами району.

Як підтвердили звітно-виборні збори у первинних організаціях, районна організація ветеранів за належної підтримки місцевих органів влади, протягом скликання успішно вирішувала важливі питання соціального захисту ветеранів. Звіти та вибори відбулися у всіх 23 первинних організаціях, а в первинних організаціях сіл Леськи і Будище, аж по два рази в зв’язку з життєвими обставинами. Кількісний склад первинних ветеранських організацій нам вдалося зберегти. 

Також в своїй доповіді Володимир Адольфович окреслив завдання на наступні 4 роки перед первинними ветеранськими організаціями де основне завдання продовжувати свою місію захищати законні права, соціальні, економічні і духовні інтереси ветеранів війни, військової служби, органів внутрішніх справ, дітей війни, усіх людей похилого віку та брати активну участь у патріотично-виховній роботі серед школярів та населення району. 

Слова подяки від в.о. голови ветеранської організації прозвучали сільським головам сіл Руська Поляна, Свидівок, Вергуни, Леськм, Мошни, Тубільці, Хутори, Будище, Сагунівка, Білозір’я, Геронимівка, Чорнявка за співпрацю та небайдужість до ветеранських проблем.  

Не стоїть осторонь та набирає значної ваги волонтерський рух. Його розвитку сьогодні приділяється важливе значення. На даний час в районі діє 107 волонтерів-пенсіонерів, об’єднаних у 23 волонтерські групи. Голови первинних осередків сіл очолили волонтерські групи і ведуть роботу по наданню доступної допомоги престарілим людям. 

Члени організації ветеранів входять до складу районного Координаційного центру допомоги учасникам АТО. Волонтери-пенсіонери брали участь у зборі продуктів харчування, теплого одягу, необхідних побутових товарів та відправляли їх у зону дії АТО, а також допомагають продуктами харчування переселенцям із Донецької та Луганської областей. 

В.о. голови ветеранської організації вручив почесні грамоти активу ветеранської організації за підсумками роботи впродовж звітного періоду. 

В свою чергу голова районної ради Анатолій Яріш зазначив, що нам потрібно зберегти те що є. Депутатський корпус завжди приділяв увагу ветеранським організаціям і буде приділяти, на жаль у фінансовому плані хотілося б краще, але багато коштів витрачається на інші потреби району. Подякував пенсіонерам за волонтерський рух, побажав їм міцного здоров’я, активності, затишку в кожній родині, фінансового достатку.  

Також, делегати заслухали звіт ревізійної комісії ради Черкаської районної організації ветеранів за 2011-2015 роки та обрали на наступний термін нового голову районної ветеранської організації Косенко Лідію Миколаївну. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації