Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Вергунах відсвяткували День села

У Вергунах відсвяткували День села У Вергунах відсвяткували День села

Днями голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у святкуванні Дня села Вергуни на якому відзначили місцевих жителів, котрі зробили вагомий вклад у розвиток сільської громади. Серед них учасники АТО, волонтери, соціальні працівники та люди різних професій – освітяни, господарники, спортсмени, кращі учні, працівники культури та творчо обдарована молодь.

Відзначили також переможців конкурсу на кращий двір в селі. Теплі слова вітань линули для наймолодшого та найстаршого жителі села, ювілярів, які зустріли в парі 50 років подружнього життя.

Особливу увагу та подяку керівники району висловили сільському голові Миколі Діхтяру, який вже понад 13 років працює на благо вергунівської громади. Відзначили і благодійників села – директора сільськогосподарського товариства «Колос» Петра Ткачука та генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «Агропромислова компанія «Маїс» Сергія Терещука за активну життєву позицію та участь у житті села. І цього святкового дня вони прийшли до сільчан із цінними подарунками: Сергій Терещук подарував звукову апаратуру для будинку культури, а Петро Ткачук – екскурсію у Почаївську лавру всім учасникам хорового колективу «Дивоцвіт», який відзначив своє 30-річчя.

Багато серед тих, хто отримав нагороду, – учасники антитерористичної операції.

Присутніх у залі привітали також сільські голови від сусідніх із Вергунами сіл.

Так, до присутніх з вітальним словом звернулася секретар сільської ради-виконуюча повноважень сільського голови села Степанки Наталія Коваленко, яка зазначила, що Вергунівська громада має все необхідне, аби розвиватися та примножувати добробут та відповідати на всі виклики часу. Попри всі труднощі, село може і буде розвиватися. Ми творимо його для наших дітей. Бажаємо нашим сусідам мирного неба, добра, здоров’я. 

У рамках заходу у фойє будинку культури було організовано виставку робіт сільських майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Святковий концерт підготували учасники художньої самодіяльності будинку культури. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації