Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

22 травня 2013року на Чернечій горі у Каневі відбулися заходи з нагоди 152-ї річниці перепоховання Тараса Шевченка. У заходах взяли участь голова районної ради Микола Смірнов, голова районної державної адміністрації Олег Костиря

22 травня 2013року  на Чернечій горі у Каневі відбулися заходи з нагоди 152-ї річниці перепоховання Тараса Шевченка. У заходах взяли участь голова районної ради Микола Смірнов, голова районної державної адміністрації Олег Костиря

22 травня 2013року на Чернечій горі у Каневі відбулися заходи з нагоди 152-ї річниці перепоховання Тараса Шевченка. У заходах взяли участь голова районної ради Микола Смірнов, голова районної державної адміністрації Олег Костиря, які очолили делегацію з Черкаського району.

Вшанування пам’яті Кобзаря розпочалося з урочистої ходи учасників заходу центральною вулицею Канева до Чернечої гори, так званим «Останнім шляхом Кобзаря». Дорогою учасники ходи також поклали квіти до пам’ятника гетьмана Івана Підкови.

На Чернечій горі біля пам’ятника Великому Пророку відбулася поминальна молебень, після чого керівництво області та учасники урочистої ходи поклали квіти до могили Тараса Шевченка. Зі словами шани та пам’яті до духовної спадщини Кобзаря, звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Сергій Тулуб.

Потім Сергій Тулуб та Валерій Черняк разом з гостями пам’ятних заходів перейшли до музею Т.Г. Шевченка, де відбулося нагородження переможців обласного етапу ІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» та ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації виконавчого апарату
районної ради