Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Анатолій Яріш: Черкаський район один із перших в області хто покращує інвестиційний клімат

Анатолій Яріш: Черкаський район один із перших в області хто покращує інвестиційний клімат Анатолій Яріш: Черкаський район один із перших в області хто покращує інвестиційний клімат

За минулий рік в Черкаському районі було реалізовано два масштабних інвестиційних проекти. Майже в усіх соціальних закладах, школах Черкаського району встановлено твердопаливні котли, а в селі Степанки завдяки спільному державно-приватному партнерству обласної, районної влади та приватного інвестора вдалося реалізувати проект по будівництву дошкільного навчального закладу. Про це під час інвестиційного форуму «Черкащина 2015» повідомив голова районної ради Анатолій Яріш.

1.Про інвестиційні проекти можна переглянути тут.

2.Про інвестиційний проект дошкільного навчального закладу с. Степанки можна переглянути тут.

Неменш цікаве спілкування відбулося з французьким інвестором Фредерік Шовіньї, який пообіцяв за два місяці розпочати роботи по будівництву вантажного порту в Черкаському районі.

- "Ми плануємо стратегічний розвиток і будівництво саме у Черкаському районні. Зокрема, плануємо найближчі півтора-два місяці закласти першу цеглину" - зазначив Фредерік Шовіньї.

3.Про проект будівництва вантажного порту можна переглянути тут.

Дуже цікаве відбулося спілкування із віце-спікером парламенту Грузії Георгієм Барамідзе, який поділився досвідом співпраці із іноземними інвесторами. 

Нагадаємо. Це 1-й міністр внутрішніх справ Грузії, потім віце-прем'єр за президентсва Саакашвілі. Людина із команди реформаторів, які реальним прикладом показали, що можна зробити із найбільшкорумпованої країни СРСР.

Багато нових цікавих ініціатив запропонував і очільник Черкащини Юрій Ткаченко. 

 

Відділ інформаційного забезпеченнята взаємодії з ЗМІ