Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Найочікуваніша бізнес-подія області відбулася у столичному готелі «Опера» в п’ятницю

Найочікуваніша бізнес-подія області відбулася у столичному готелі «Опера» в п’ятницю Найочікуваніша бізнес-подія області відбулася у столичному готелі «Опера» в п’ятницю

Більше сотні учасників і понад п’ятигодинні дискусії. На інвестиційний форум-2015 з’їхалися черкаські підприємці, інвестори, представники міжнародних інституцій та ін.

Відкривав форум голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Він розповів присутнім, чому в область треба інвестувати та як тут працюють із бізнесом. Бо з перших днів, відколи очолив Черкащину, запроваджує нову політику в роботі з інвесторами. – Наш головний принцип – інвестор має почуватися в нас, як на курорті: відпочиваючи, витрачати кошти, – наголошує очільник області. – Я прийшов на цю посаду з бізнесу, тому розумію, що треба підприємцям.

На рівні держави вже розпочалися реформи, ініційовані Президентом України. Ми запроваджуємо також локальні реформи, спрощуючи бюрократичні процедури. Приміром, бізнес у нас уже можна зареєструвати за 24 години. Ми ліквідували земельну комісію в ОДА, яка розглядала документи від заявників щонайменше місяць. Наша область має великий потенціал для інвестування. Це – вигідна географія та логістика, природні задатки, багато вільних ніш для підприємництва й імпортозаміщення тощо. Але найголовніше – на Черкащині ми з бізнесом на одному березі!

Інвестфорум-2015 організувала не сама влада, як раніше. Її партнерами стали Українська бізнес-асоціація, видання «Бізнес» та черкаські підприємці.

На форум було кількасот заявок. Але запросили лише реальних інвесторів і підприємців. Ті розповідали на загал свої бізнес-історії. – Я працюю на Черкащині, тому що там є для цього всі можливості, – зауважує президент групи компаній «ByFrederic» Фредерік Шавіньї. – Звісно, в Україні є певні складнощі для бізнесу. Однак ця область – одна з найкращих, особливо в роботі з бізнесом.

Зараз ми реалізуємо проект із будівництва порту в Червоній Слободі. Маємо ще плани. А такий форум – це гарна можливість обмінятися контактами. На інвестфорумі презентували проекти розвитку Чигиринщини, Уманщини й Канівщини.

Водночас кілька потужних інвесторів вже анонсували свої нові проекти. – При попередній владі наша компанія на Черкащині натерпілася, м’яко кажучи, – розповідає генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський. – Зараз усе гаразд. Ми плануємо інвестувати в Черкащину близько 20 млн дол. Ідеться про будівництво елеватора на Уманщині. Ми маємо показати іноземцям, що, попри ситуацію на Сході, в Україну можна й треба інвестувати. Нинішній форум організатори називають лише початком бізнес-діалогу. Новий планують провести вже на Черкащині.