Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у залі засідань Черкаської районної ради відбулися урочисті збори «Серпантин полум’яних сердець»

13 квітня 2013 року в с. Руська Поляна проведено ІІ етап обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад. 13 квітня 2013 року в с. Руська Поляна проведено ІІ етап обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

17 травня з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у залі засідань Черкаської районної ради відбулися урочисті збори «Серпантин полум’яних сердець».

Заступник голови Черкаської районної ради Володимир Орел привітав присутніх зі святом та зазначив, що сьогодні культура відіграє визначальну роль у творенні духовного простору району. Звертаючись до присутніх, Володимир Андрійович висловив слова вдячності за високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво, за натхненну творчість, що утверджує високі моральні засади в суспільному житті.

Також заступник голови районної ради Володимир Орел і заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Завалко вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації працівникам культури та майстрам народного мистецтва.

Святкова зустріч завершилася концертом, організованим відділом культури та туризму райдержадміністрації.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації виконавчого апарату
районної ради