Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Президія районної ради розглянула порядок денний чергової сесії

Президія районної ради розглянула порядок денний чергової сесії Президія районної ради розглянула порядок денний чергової сесії

27 серпня 2015 року голова районної ради Анатолій Яріш провів засідання президії районної ради, на якому було розглянуто питання, що планувалося внести до порядку денного чергової сесії.

В роботі президії взяв участь голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв, заступники голови Сергій Степанюк, Петро Коренюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Члени президії після розгляду і обговорення проектів рішень рекомендували до порядку денного сесії дві нових програми, а саме: про районну програму забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки; про районну програму «Про організацію громадських робіт на 2015-2017 роки».

Потім депутати підтримали пропозиції щодо внесення змін до рішень районної ради і діючих програм. Зокрема, до рішень від 23.01.2015 №48-6/VI «Про районний бюджет на 2015 рік» (із змінами) та від 25.12.2008 №35-7/V«Про затвердження уточненого переліку об’єктів районної комунальної власності та уповноважених органів», програм – комплексного функціонування та розвитку районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2014-2015 роки, підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаського району на 2011-2015 роки.

Також президія розглянула питання про хід виконання «Районної Програми «Територіальна оборона» на 2014 рік» та зняття її з контролю; обговорили чималий блок питань управління майном районної комунальної власності і рекомендували їх до розгляду на пленарному засіданні.  

На завершення своєї роботи члени президії розглянули ряд інших питань для внесення до порядку денного сесії.  

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із ЗМІ