Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Анатолій Яріш взяв участь у колегії районної державної адміністрації

Анатолій Яріш взяв участь у колегії районної державної адміністрації Анатолій Яріш взяв участь у колегії районної державної адміністрації

Сьогодні голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, на якій розглянуто питання: про стан виконання місцевих бюджетів району та підсумки економічного і соціального розвитку за І півріччя 2015 року; про стан підготовки житлово-комунального господарства та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року; про стан призначення житлових субсидій. Також, в засіданні колегії райдержадміністрації взяли участь: керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації; керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі; сільські, селищний голови; керівники районних установ, організацій, підприємств; представники місцевих засобів масової інформації.

Голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв ознайомив присутніх з кадровими змінами, які відбулися після останнього засідання колегії.

По питаннях внесених на засідання колегію доповіли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про скорочення безробіття та перекваліфікацію у ході засідання колегії райдержадміністрації повідомила заступник директора Черкаського РЦЗ Вікторія Огіренко.

Протягом І півріччя 2015 року на обліку в Черкаському районному центрі зайнятості перебувало 2352 зареєстрованих безробітних, а вже на кінець звітного періоду статус безробітного мають 1164 особи.  

На сьогоднішній день в районі 783 особи працевлаштовано, 605 осіб взяли участь в громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, 349 зареєстрованих безробітних пройшли професійне навчання, 11 – започаткували власну справу за фінансової підтримки служби зайнятості. Загалом протягом вищезазначеного періоду активною політикою зайнятості охоплено 1737 осіб з числа безробітних, що на 4,4% більше, ніж за відповідний період 2014 року.  

Окрім того, станом на 27.08.2015 року шляхом надання компенсації роботодавцю фактичних виплат по сплаті єдиного внеску вже працевлаштовані 21 особа і у вересні очікується ще дві. Для порівняння, за весь минулий рік шляхом надання компенсації було працевлаштовано тільки 22 особи.  

По закінченню головою районної державної адміністрації були надані відповідні доручення.  

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із ЗМІ