Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціального забезпечення

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціального забезпечення Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціального забезпечення

26 серпня 2015 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціального забезпечення під головуванням Віталія Яценка. У роботі засідання взяв участь голова районної ради Анатолій Яріш.

У ході своєї роботи члени комісії розглянули: проект змін до рішення районної ради від 23.01.2015 №48-6/VI «Про районний бюджет на 20125 рік (із змінами), про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 №48-6/VI «Про районний бюджет на 2015 рік», про районну програму «Про організацію громадських робіт на 2015-2017 роки», про погодження передплатної вартості газети «Сільські обрії», про розгляд бюджетних запитів.

По першому питанню доповіла Юлія Чеша – заступник начальника відділу по плануванню бюджету та фінансуванню установ бюджетної сфери фінансового управління райдержадміністрації яка зазначила, що внесення на розгляд сесії районної ради проекту рішення про внесення змін до районного бюджету викликано:

- розподілом додаткового фінансового ресурсу районного бюджету;

- перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень;  

- змінами в частині міжбюджетних трансфертів.  

Члени комісії підтримали пропозицію щодо внесення даного питання на розгляд сесії з поправками головних розпорядників коштів.  

Під час засідання постійної комісії було обговорено районну програму «Про організацію громадських робіт на 2015-2017 роки» та заслухали інформацію.  

Також, члени комісії обговорили запропоновану головним редактором газети «Сільські обрії» передплатну вартість газети «Сільські обрії» та розглянули бюджетні запити, які не ввійшли до проекту рішення. Рекомендовано головою постійної комісії переглянути дані запити при можливому фінансовому ресурсі.  

Всі питання які були внесенні на розгляд постійної комісії розглянуті та схвалені до розгляду на черговій сесії районної ради.  


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із ЗМІ