Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Анатолій Яріш взяв участь у підготовчій нараді до Дня незалежності

Анатолій Яріш  взяв участь у підготовчій нараді до Дня незалежності Анатолій Яріш  взяв участь у підготовчій нараді до Дня незалежності

Днями голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у підготовчій нараді до Дня незалежності на якій було розглянуто запропоновані заходи під час проведення урочистостей в селі Білозір’я.

– Акцент цьогорічного свята яке має відбутися 21 серпня планується на шануванні тих, хто й зараз виборює для нас незалежність на Сході країни і хто активно допомагає АТОвцям, займаючись волонтерською діяльністю. Маємо гідно відзначити державне свято, в кращих національних патріотичних традиціях українського народу, – наголосив очільник району Костянтин Омаргалієв. 

В свою чергу перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Степанюк звернув увагу на забезпеченні громадського порядку в населеному пункті, дотриманні правил пожежної безпеки та наявності медпрацівника.

Начальник відділу культури й туризму райдержадміністрації Олена Бардінова ознайомила присутніх із культурною програмою заходу. 

Також відбудеться турнір з футболу “Кубок федерації Черкаського району”, у якому візьмуть участь хлопці 2001 – 2002 років. 

Серед гостей свята запрошено учасників АТО з родинами, волонтерів, працівників усіх сфер діяльності в районі. 

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із ЗМІ