Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Звернення голови обласної ради до патріотів-черкащан

Звернення голови обласної ради до патріотів-черкащан

Шановні черкащани, патріоти!

Сьогодні ми переживаємо надзвичайно важкі часи. Анексовано Крим, на Сході держави точиться неоголошена війна, держава переживає економічну кризу… І всі ці негаразди поглиблюються гострим політичним протистоянням, бажанням окремих сил «розхитати» внутрішню ситуацію в суспільстві, здискредитувати тих, хто насправді боровся і продовжує відстоювати незалежність та єдність рідної країни.

Під час революції Гідності громадяни висловились за докорінну зміну системи життя в Україні. В ті дні загинули й тепер продовжують гинути найкращі українці… та, як не прикро констатувати, мало що нині змінилося. Не змінилися методи політичної боротьби, не всі зуміли перебороти свою гнилу сутність, подолати жадібність та пріоритет «шкурних» інтересів.

Своїми діями представники громадськості продемонстрували, що народ хоче контролювати процеси, які відбуваються в Україні. Але, часом, люди розгублені й дезорієнтовані. І ми вже зараз бачимо, що знову прагнуть балотуватися до влади представники колишньої злочинної системи, у боротьбі із якою полягла на Майдані Небесна Сотня. Вони, як і раніше, намагаються завоювати прихильність виборців підкупом та маніпуляціями з їхньою свідомістю.  

Днями Верховна Рада України схвалила новий закон про місцеві вибори. Дуже суперечливий і неоднозначний. Але чи можемо говорити про будь-які зміни, коли на місцях продовжують діяти ті ж брудні технології підкупу, обману й дискредитації?!

Дорогі черкащани! Шановні майданівці й патріоти! Закликаю вас не піддаватись на провокації, не дискредитуйте себе кроками, які б вносили дисонанс у думки наших громадян. Будьте об’єднаними і єдиними, аби не стати мішенню зловорожих ЗМІ та реваншистів минулого режиму. Залишайтесь на своїй проукраїнській позиції, адже Бог дає нам стільки випробувань, скільки ми можемо витерпіти! І сьогоднішні події – це теж випробування для кожного з нас. Випробування на стійкість, щирість і чесність, на готовність до рішучих кроків у боротьбі проти зовнішнього і, що дуже важливо, – внутрішнього ворога, який зачаївся і намагається нести розбрат поміж нас, не бажає допустити українців бути ковалями своєї долі і власної держави.

Маємо бути свідомими того, що, фактично, через ці сварки і розбрат нас хочуть маргіналізувати та знову взяти владу у свої руки. Дискредитація лідерів місцевого самоврядування очевидна: і на рівні представників місцевих рад, і на рівні області, та й на рівні держави загалом. Розгортається запекла інформаційна війна, лунають погрози, використовуються усі можливі способи заплямувати репутацію і обезчестити лідерів майданних сил, які здатні протистояти старій системі.

І сьогодні головне наше завдання – зберегти порядок, спокій та єдність у рядах демократичних сил. Адже лише спільними зусиллями ми зможемо стабілізувати ситуацію в Україні, забезпечити умови якнайшвидшого повернення до звичного життя суспільства та створити умови для подальшого процвітання нашої держави.

Не зраджуймо завоювань Майдану!

Слава Україні!


За інформацією відділу інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації обласної ради