Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Більш ніж 3 мільйони гривень надійшло від платників Черкаського району на потреби армії

Більш ніж 3 мільйони гривень надійшло від платників Черкаського району на потреби армії

Протягом січня-червня 2015 року на підтримку Української армії платниками податків Черкаського району до Державного бюджету перераховано військового збору 3413,10 тис. грн.

Як зауважив заступник начальника ДПІ у Черкаському районі ГУ ДФС у Черкаській області Юрій Кучеренко, надходження військового збору за І півріччя перевищують індикативні показники на 4,3% або на 139,6 тис гривень. Тому враховуючи актуальність призначення цього платежу варто відзначити відповідальне ставлення жителів району до нарахування і сплати військового збору.

Нагадуємо, що військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Ставка цього податку складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. 12 травня 2015 року Верховною Радою прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору», який набув чинності 11 червня 2015 року. Документом звільнено від оподаткування військовим збором доходи громадян від операцій з купівлі/продажу валюти.  

Таким чином, громадяни Черкаського району продовжують робити свій внесок у підтримку збройних сил та обороноздатності України.

 


За інформацією ДПІ в Черкаському районі ГУ ДФС у Черкаській області