Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Руськополянська сільська рада – в призерах обласного конкурсу

Руськополянська сільська рада – в призерах обласного конкурсу Руськополянська сільська рада – в призерах обласного конкурсу

Підбито підсумки щорічного обласного конкурсу на кращу сільську раду за результатами роботи у 2014 році, який проводиться з метою вивчення, узагальнення і поширення кращого досвіду роботи сільських рад області, їх виконавчих комітетів, поліпшення діяльності сільських рад у розвитку самоврядності, зміцненні самодостатності територіальних громад. Конкурс започаткований обласною радою 2004 року і відтоді проводиться щорічно у два етапи: районний та обласний.

За підсумками першого етапу означеного конкурсу в Черкаському районі визнано Руськополянську сільську раду переможцем, яка і продовжила участь у завершальному етапі.

В результаті проведеного аналізу обласною конкурсною комісією роботи сільських рад в 2014 році Руськополянська сільська рада зайняла третє почесне місце, за що сільський бюджет на розвиток громади отримає з обласного бюджету 15 тисяч гривень. Разом з Руськополянською сільською радою третє місце розподілили Озірнянська сільська рада Звенигородського району та Черепинська сільська рада Корсунь-Шевченківського району. Друге місце зайняли Зорівська сільська рада Золотоніського району та Степанецька сільська рада Канівського району і перше місце зайняла Паланська сільська рада Уманського району.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради