Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії районної ради з питань освіти, регламенту та бюджету розглянули ряд питань чергової сесії

Постійні комісії районної ради з питань освіти, регламенту та бюджету розглянули ряд питань чергової сесії Постійні комісії районної ради з питань освіти, регламенту та бюджету розглянули ряд питань чергової сесії

Сьогодні відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань освіти, регламенту та бюджету, на яких були розглянуті питання чергової сесії.  

В роботі постійної комісії комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, взяв участь голова районної ради Анатолій Яріш.  

Постійна комісія під головуванням голови Ніни Підгори розглянула питання: про хід виконання «Районної програми «Шкільний автобус» на 2012-2015 роки», про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року.

Постійні комісії районної ради з питань освіти, регламенту та бюджету розглянули ряд питань чергової сесії

Про хід виконання районної програми доповіла Людмила Григорчук – в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації, яка зазначила, що завдяки означеній програмі в районі в основному вирішено проблему підвозу дітей та вчителів сільської місцевості, які проживають за межею пішохідної доступності, до навчального закладу. На сьогодні парк шкільних автобусів налічує 10 одиниць, серед яких 5 придбані впродовж 2004-2010 років (4– за кошти місцевого бюджету, 6 – за кошти державного бюджету), 2 – у 2011 році, 3 – у 2012 році.

Комісія розглянула ряд інших питань та рекомендувала винести на розгляд сесії районної ради.  

В свою чергу постійна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування під головуванням голови комісії Костянтина Власенка розглянула питання: про хід виконання Програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку на території Черкаського району на 2011-2015 роки, про затвердження списку народних засідателів, про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року.

Про хід виконання «Програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку на території Черкаського району на 2011-2015 роки», доповів заступник начальника Черкаського районного відділення УМВС України у Черкаській області Ігор Скічко, який зазначив, що незважаючи на вжиті заходи, в районі протягом 2015 року відбулося зростання злочинності. Із 194 зареєстрованих злочинів закінчено досудове розслідування по 42 кримінальним правопорушенням (в минулому році за аналогічний період закінчено 56 кримінальних проваджень). Розслідувано злочинів минулих років 7. Низький рівень розкриття злочинів пов'язаний з недостатнім рівнем взаємодії між службами щодо обміну інформації. 

Після обговорення, члени комісії рекомендували дане питання розглянути на сесії районної ради.

Також, комісія розглянула ряд інших питань та рекомендувала до розгляду на сесії районної ради.  

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та соціального забезпечення під головуванням голови комісії Віталія Яценка, розглянула питання: про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 №48-6/VI «Про районний бюджет на 2015 рік», про план роботи районної ради на друге півріччя 2015 року, про районну комплексну програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки.

Про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 №48-6/VI «Про районний бюджет на 2015 рік» доповіла Юлія Чеша, заступник начальника відділу по плануванню бюджету та фінансуванню установ бюджетної сфери фінансового управління районної державної адміністрації, яка зазначила, що враховуючи звернення головних розпорядників коштів пропонується внести зміни в кошториси видатків та в частині міжбюджетних трансферів: відділу освіти, районній державній адміністрації, відділу культури і туризму, управлінню праці та соціального захисту населення, районній раді, фінансовому управлінню.  

Після обговорення, члени бюджетної комісії рекомендували внести дане питання на розгляд сесії районної ради. 

Також, комісія розглянула ряд інших галузевих питань, та рекомендувала на розгляд сесії.