Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

14 лютого відбувся семінар-навчання з депутатами районної ради, сільськими, селищним головами, секретарями сільських, селищної рад та виконкомів.

 

14 лютого у Черкаській районній раді відбувся семінар-навчання з депутатами районної ради, сільськими, селищним головами, секретарями сільських, селищної рад та виконкомів. 14 лютого у Черкаській районній раді відбувся семінар-навчання з депутатами районної ради, сільськими, селищним головами, секретарями сільських, селищної рад та виконкомів.

 

14 лютого у Черкаській районній раді відбувся семінар-навчання з депутатами районної ради, сільськими, селищним головами, секретарями сільських, селищної рад та виконкомів. На семінар були запрошені представники прокуратури Черкаської області, Черкаського району, управління державної служби Головдержслужби України в Черкаській області, УДСБЕЗ МВС України в Черкаській області, районного управління юстиції, управління Держземагентства у Черкаському районі Черкаської області. 

 Відкрив і вів семінар голова районної ради Микола Смірнов. На початку зібрання він наголосив на важливості проведення подібних семінарів, які дають можливість депутатам, сільським, селищному головам, секретарям рад поглибити свої знання, поспілкуватися з фахівцями різних галузей аби потім компетентно вирішувати проблеми громади.

У ході семінару його учасники розглянули та обговорили актуальні питання, зокрема про дотримання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», в тому числі щодо декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру депутатами місцевих рад та посадовими особами місцевого самоврядування, заходах спрямованих на запобігання і протидії корупції, відповідальності за корупційні правопорушення.

Одним із основних розглянуто питання про внесення змін до Земельного кодексу України відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» щодо повноважень органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування про передачу земельних ділянок у власність або користування (оренду), а також продаж земель комерційного призначення.

Протягом усього семінару присутні мали змогу обговорювати всі озвучені питання та отримувати консультації відповідних фахівців. Перед сільськими, селищним головами за підсумками проведення семінару було поставлено ряд завдань.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації виконавчого апарату
районної ради