Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Анатолій Яріш взяв участь у роботі постійної комісії з питань охорони здоров’я, матері і дитинства

Анатолій Яріш взяв участь у роботі постійної комісії з охорони здоров’я, матері і дитинства Анатолій Яріш взяв участь у роботі постійної комісії з охорони здоров’я, матері і дитинства

Сьогодні голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у роботі постійної комісії з питань охорони здоров’я, матері і дитинства. На розгляд постійної комісії були внесенні питання: про передачу майна районної комунальної власності, про затвердження Статуту Черкаської центральної районної лікарні в новій редакції, про внесення змін до Статуту комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради, про план роботи Черкаської районної ради на II півріччя 2015 року.

Вела засідання голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, матері і дитинства Ольга Буднікова.

По першому питанню доповіла головний лікар комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради Ганна Пантюхіну, яка зазначила, що на сьогодні дали згоду, взяти в сільську комунальну власність на баланс сільської ради, такі як: Думанецька, Дубіївська, Білозірська, Хутірська, Свидівоцька, Будищенська. Всі вони провели відповідно сесії сільських рад та направили свої рішення щодо зазначеного питання районній раді.  

По питанню затвердження Статуту Черкаської центральної районної лікарні в новій редакції доповів головний лікар установи Микола Гуськов.

Також, постійна комісія розглянула інші питання, які були внесення на розгляд та рекомендувала винести дані питання на сесію районної ради.  

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із ЗМІ