Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Анатолій Яріш взяв участь у районному заході з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Анатолій Яріш взяв участь у районному заході з нагоди Міжнародного дня захисту дітей Анатолій Яріш взяв участь у районному заході з нагоди Міжнародного дня захисту дітей <hr id=

Сьогодні голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у районному культурно-масовому заході для дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

В заході, також взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, голова комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко, депутати районної ради Владислав Мончанов та Олександр Крижанівський.

Анатолій Яріш взяв участь у районному заході з нагоди Міжнародного дня захисту дітей Анатолій Яріш взяв участь у районному заході з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

В своєму привітанні до дітей голова районної ради зазначив: - Сьогодні ми святкуємо Міжнародний день захисту дітей. Нещодавно ми відсвяткували велике православне свято - Трійцю, нехай бог вас охороняє. Я б хотів, щоб ви розуміли, що ви майбутнє України, ви майбутні політики, інженери, будівельники. Бажаю вам. міцного здоров’я, щастя, мирного неба.

Учасників заходу, також привітали: заступник голови державної адміністрації Петро Коренюк, голова комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко, депутат районної ради Владислав Мончанов.

Конкурсно-розважальну програму для дітей було організовано в міському кафе. А різноманітні вікторини, концертну програму, підготували працівники відділу культури та туризму районної державної адміністрації, квіти для мам, подарунки для дітей створили атмосферу справжнього дитячого свята. 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради