Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

23 січня 2013 року в обласній філармонії працівники Державної фінансової інспекції в Черкаській області відзначили свій професійний ювілей

23 січня 2013 року в обласній філармонії  працівники Державної фінансової інспекції в Черкаській області відзначили свій професійний ювілей – 20 років від дня створення Державної контрольно-ревізійної служби 23 січня 2013 року в обласній філармонії  працівники Державної фінансової інспекції в Черкаській області відзначили свій професійний ювілей – 20 років від дня створення Державної контрольно-ревізійної служби

23 січня 2013 року в обласній філармонії працівники Державної фінансової інспекції в Черкаській області відзначили свій професійний ювілей – 20 років від дня створення Державної контрольно-ревізійної служби. Поздоровляли працівників Державної фінансової інспекції Черкащини з професійним святом перші заступники голови облдержадміністрації і обласної ради – Сергій Рябцев та Володимир Вовченко. Делегація Черкаського району на чолі з головою районної ради Миколою Смірновим також взяла учать в заходах.

Поздоровляючи своїх колег, начальник Державної фінансової інспекції в області Олександр Поспєлов наголосив, що чимало змістовних сторінок в історію служби вписав апарат контролерів Черкащини й, зокрема, ветерани служби. Він зазначив що ця дата стала професійним святом після того, як саме цього дня 1993 року був прийнятий Закон України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні». І хоч назва контрольно-ревізійного відомства змінилася на Державну фінансову інспекцію України, цю дату вважають святковою працівники колишнього КРУ в Черкаській області. Адже головним завданням Держфінінспекції й надалі беззмінно залишається контроль за використанням державних коштів та матеріальних цінностей, попередження й недопущення порушень законодавства.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Рябцев. Передавши поздоровлення від імені керівника області Сергія Тулуба, він відзначив, що з часу створення контрольно-ревізійна служба пройшла непростий шлях становлення і розвитку.

Важливу роль працівників державної фінінспекції у збереженні політичної стабільності та зміцненні правопорядку в державі відзначив і перший заступник голови обласної ради Володимир Вовченко.

Сергій Рябцев та Володимир Вовченко також виконали приємну місію – вручили ряду працівників служби Почесні грамоти облдержадміністрації і обласної ради. Крім того, з нагоди свята Олександр Поспєлов вручив цінні подарунки своїм колегам.

А закінчились урочисті заходи з нагоди відзначення 20-ої річниці створення державної контрольно-ревізійної служби святковим концертом камерного оркестру, шоу-гурту «Анфас» та учасників проекту «Голос країни. Діти» братів Мандрикових.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації виконавчого апарату
районної ради