Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради привітав прикордонників з Оршанця з їх професійним святом – Днем прикордонника

Голова районної ради привітав прикордонників з Оршанця з їх професійним святом – Днем прикордонника Голова районної ради привітав прикордонників з Оршанця з їх професійним святом – Днем прикордонника

26 травня 2015 року голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у заходах з нагоди професійного свята – Дня прикордонника, який проходив в Навчальному центрі Державної прикордонної служби України, що розташований в селищі Оршанець.

В своїй промові звертаючись до присутніх голова ради зазначив, що сьогодні, коли на Сході нашої держави тривають бойові дії, День прикордонника набуває особливого значення. Ми бачимо доблесть і героїзм нинішнього покоління наших воїнів, які мужньо захищають територіальну цілісність держави. Нині ми вшановуємо всіх, хто стояв і стоїть на захисті Батьківщини: від ветеранів, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. Вас - вартових державного кордону з Оршанця, як і ваших товаришів, що служать у прикордонних військах України, - завжди поважаємо і шануємо, бо ви – наша надія, наш захист. Впевнений, що українські прикордонники й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції старшого покоління.

Цього святкового дня висловлюю глибоку вдячність вам, дорогі ветерани прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканості кордонів нашої Вітчизни.  

Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, миру і злагоди. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові. 

На прикінці заходу голова ради Анатолій Яріш вручив почесні грамоти Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації воїнам-прикордонникам.