Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Арсеній Яценюк: Органи місцевої влади повинні забезпечити пільговий проїзд громадян. Уряд виділив на це 1,9 млрд. грн.

Арсеній Яценюк: Органи місцевої влади повинні забезпечити пільговий проїзд громадян. Уряд виділив на це 1,9 млрд. грн.

Уряд України виділив 1,9 мільярда гривень на субвенції з пільгового проїзду в громадському транспорті. Органи місцевої влади повинні забезпечити використання коштів і пільговий проїзд у громадському транспорті, - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 20 травня.

Арсеній Яценюк підкреслив, що пенсіонери, інваліди та інші пільгові категорії громадян мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Він нагадав, що Уряд України в поточному році виділив на субвенції по пільговому проїзду громадян для всіх територій «суму, яка абсолютно аналогічна сумі минулого року, - а це 1,9 мільярда гривень».  

Міністерство фінансів, підкреслив Арсеній Яценюк, забезпечило фінансування субвенції: «Кошти відправляються в регіони, і я прошу регіони забезпечити використання коштів і пільговий проїзд». 

Глава Уряду зазначив, що в постанову Кабінету Міністрів не включається пільговий проїзд пенсіонерів у метрополітені Києва, Харкова і Дніпропетровська: «Відповідно до законодавства, це компетенція органів місцевої влади». 

Арсеній Яценюк звернувся до органів місцевої влади цих міст прийняти відповідні рішення.