Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Спортсмени районного ДЮСШ «Мрія» задають тон в спортивних змаганнях

Спортсмени районного ДЮСШ «Мрія» задають тон в спортивних змаганнях Спортсмени районного ДЮСШ «Мрія» задають тон в спортивних змаганнях

Відбувся відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Мрія» з футболу серед двох вікових груп : юнаки 1999-2000 р.н. та 2001-2002 р.н.

16 травня у селі Леськи був проведений відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Мрія» з футболу серед двох вікових груп : юнаки 1999-2000 р.н. та 2001-2002 р.н. На футбольні поля с.Леськи позмагатися приїхали 10 команд із сіл Сагунівка, Ч.Слобода, Р.Поляна, Геронимівка, Яснозір’я, Байбузи та господарі поля.

Серед старшої вікової групи у фіналі зустрілися футболісти Яснозір’я та Руської Поляни. Як результат пенальті перемогу здобула команда Яснозір’я. Третє місце в напруженій боротьбі між Леськами та Сагунівкою вибороли футболісти села Сагунівка.

Серед молодшої вікової групи третє місце здобули байбузівці, друге у спортсменів із Яснозір’я. Перемогою насолоджувалася команда із Руської Поляни.

Переможці нагороджені медалями, грамотами та м’ячами.

Дирекція Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» дякує організаторам змагань із села Леськи за допомогу в підготовці та проведенні чемпіонату.

Відбувся Відкритий чемпіонат району з боксу

Одночасно із Чемпіонатом по футболу, Черкаською районною ДЮСШ «Мрія» був проведений Відкритий чемпіонат з боксу.

До зали боксу «Барвінок» в селі Червона Слобода завітали боксери команд КДЮСШ «Вулкан», ФСТ «Спартак», Спортивний Клуб єдиноборств с.Вергуни., команди ДЮСШ «Мрія» із с.Руська Поляна, Геронимівки та Червоної Слободи.

Словами привітання змагання відкрили директор ДЮСШ «Мрія» Анатолій Андрійович Жила та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Вікторович Бовт.

У різних вагових категоріях перемогу здобули наступні спортсмени :

Денис Мулєр, Євген Борисенко ( с.Геронимівка, тренер - Борис Іскра), Вадим Прокопенко, Артем Куліда, Євген Пріхно ( с.Ч.Слобода, тренер - Сергій Шленчак), Віктор Вітряк , Олександр Запорожець (с.Вергуни, тренер - Олександр Філінський), Олександр Шлапак, Богдан Славич, Станіслав Журба (м.Черкаси, тренер - Сергій Бовт), Олександр Косенко, Вадим Бенца (Черкаська КДЮСШ «Вулкан», тренер - Сергій Ткаченко).

Вітаємо переможців чемпіонату та бажаємо нових перемог.

 

Спортсмени районного ДЮСШ «Мрія» задають тон в спортивних змаганнях

Районні дзюдоїсти взяли участь у у Чемпіонаті Черкаської області із боротьби самбо

Сагунівські дзюдоїсти спробували свої сили у Чемпіонаті Черкаської області із боротьби самбо серед хлопчиків та дівчат, котрий проходив у м.Черкаси 15 травня. Із семи спортсменів районної ДЮСШ «Мрія» які взяли участь у чемпіонаті усі повернулися додому з нагородами. А саме : золото у Олексія Зайченка, Руслана Коропа, Анастасії Атамась та Анни Бабенко. Срібло у Юрія Паславського, а бронзо вибороли В’ячеслав Філіпов і Богдан Бойко.

А вже наступного дня дзюдоїсти підкорювали Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років у місті Київ, та ввійшли до десятки кращих.

Вітаємо спортсменів та їх тренера - Олега Джулая.

 

 

 

 

За інформацією
директора ДЮСШ "Мрія"