Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Анатолій Яріш: У нас є три варіанти розвитку об’єднання територіальних громад

Анатолій Яріш: У нас є три варіанти розвитку об’єднання територіальних громад Анатолій Яріш: У нас є три варіанти розвитку об’єднання територіальних громад

 

Один із варіантів моделювання об’єднання територіальних громад Черкаського району сьогодні ухвалили за основу на засіданні робочої групи райдержадміністрації з питань сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад Черкаського району, в засіданні взяв участь голова районної ради Анатолій Яріш.

Про модель формування на території району 9 громад з центрами у Білозір’ї, Мошнах, Вергунах, Руській Поляні, Софіївці, Степанках, Худяках, Червоній Слободі та Яснозір’ї доповів перший заступник голови державної адміністрації Сергій Степанюк. Який розповів про підходи, розрахунки, які були проведені спеціалістами та про можливі сценарії розвитку в разі прийняття.

До обговорення моделей об’єднання громад долучилися сільські голови сіл: Будище, Свидівка, Сагунівки, Білозір’я, Руської Поляни, Байбуз, Хацьки, Червоної Слободи, селища Ірдинь та інші, які в своїх промовах висловили різні підходи та своє бачення щодо об’єднання територіальних громад.

 

Анатолій Яріш: У нас є три варіанти розвитку об’єднання територіальних громад

В свою чергу голова ради Анатолій Яріш зазначив, що у нас є три варіанти розвитку об’єднання територіальних громад. Ми дійшли до точки не повернення. Або ми вирішуємо самі та вносимо пропозиції, або держава об’єднає нас. Тому, ми маємо зробити це самостійно.

Наприкінці розгляду питання внесено пропозицію прийняти за основу опрацьовану модель, яка буде презентована 18 травня на засіданні регіональної робочої групи в обласній державній адміністрації.