Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У ГУ ДФС Черкащини відкрилась виставка з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом

У ГУ ДФС Черкащини відкрилась виставка з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом У ГУ ДФС Черкащини відкрилась виставка з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом

Героїчна слава батьків та дідів, котрі захищали Черкащину та зробили свій вклад в Перемогу над нацизмом, відтепер буде надихати працівників головного управління ДФС Черкаської області у роботі, а також нагадувати, що українці зможуть вистояти у випробуваннях і ще сильнішими продовжувати свій шлях. Саме з таким емоційним посиланням в музеї історії ГУ ДФС в області відкрилась спеціальна експозиція «Наші батьки, діди і прадіди захищали Черкащину!»

Цінність та автентичність цієї виставки полягає в тому, що матеріали для неї надали самі працівники фіскальної служби. Так, експонатами стали фото, документи, інформація про відзнаки, а також вирізки з газет – все що стосувалося бойового минулого родичів спеціалістів головного управління ДФС та державних податкових інспекцій області.

В цілому в музеї відтепер представлена інформація про 12 захисників Черкащини. Це учасник визвольних боїв за Звенигородку Василь Дмитрович Папалуца, учасники битви за Дніпро Олександр Іванович Васильчук, Яків Давидович Чуприна та Іван Пилипович Дудка, учасники Корсунь-Шевченківської битви Петро Петрович Мусько, Михайло Федорович Дивнич та Володимир Никифорович Мащенко, учасники боїв визвольних за визволення міст, сіл та селищ Черкащини Іван Григорович Басун, Мефодій Калістрадович Фариба, Григорій Петрович Ходос та Василь Михайлович Савенков, а також перший військовий комендант Черкас Василь Васильович Карасьов.  

Експозицію встановлено за ініціативи профспілкового комітету та ветеранської організації ГУ ДФС. Її можуть переглянути не тільки працівники служби, а й відвідувачі музею. 

 

За матеріалами ДПІ в Черкаському районі