Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

24 грудня 2012 року відбулося засідання президії районної ради

24 грудня 2012 року відбулося засідання президії районної ради

24 грудня 2012 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов. В ході засідання були розглянуті питання, що пропонується внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Першим питанням депутати розглянули програму економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2013 рік. Начальник управління економіки райдержадміністрації Олена Танцюра представила членам президії прогнозовані показники економічного розвитку району на 2013 рік.

Наступним питанням стало внесення змін до районного бюджету на 2012 рік та затвердження районного бюджету на 2013 рік. Їх до уваги присутніх представив начальник фінансового управління райдержадміністрації , депутат районної ради Сергій Степанюк. За словами доповідача, загальний обсяг доходів районного бюджету на 2013 рік становить 235528,7 тис.гривень, у тому числі доходів загального фонду у сумі 230451,6 тис.гривень, спеціальний фонд – 5077,1 тис.гривень.

Депутати заслухали питання про районну програму зміцнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл Черкаського району на 2013-2017 роки, проект якої презентував начальник відділу освіти райдержадміністрації Анатолій Шовкопляс. Прийняття цієї програми необхідне для створення у кожному навчальному закладі належних умов для роботи, навчання і виховання учасників навчально-виховного процесу, зміцнення здоров’я, фізичного та духовного розвитку школярів, економії бюджетних коштів за рахунок використання енергозберігаючих технологій.

Одним із питань, яке розглянули члени президії, стало хід виконання районної Комплексної програми «Медичні кадри» на 2011-2015 роки. Головний лікар Черкаської районної лікарні, депутат районної ради Микола Гуськов доповів про стан справ в медичній галузі району та наголосив на проблемі в укомплектуванні молодими спеціалістами медичних закладів району. Проблема полягає в порівняно невисокій заробітній платі і забезпеченні житлом медичних працівників. Одним із шляхів вирішення даного питання запропоновано при працевлаштуванні молодих медичних спеціалістів в сільській місцевості, надавати їм земельні ділянки під житлове будівництво.

Також  учасники засідання президії районної ради заслухали хід виконання окремих районних програм. 

Члени президії розглянули блок питань управління майном районної комунальної власності, про що їх поінформував начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Ігор Шакун. Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та будуть пропонуватись на розгляд 21 чергової сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради