Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

20-21 грудня 2012 року відбувся розгляд питань чергової двадцять першої сесії Черкаської районної ради

20-21 грудня 2012 року депутати районної ради – члени постійних комісій працювали над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд чергової двадцять першої сесії районної ради.

20-21 грудня 2012 року депутати районної ради – члени постійних комісій працювали над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд чергової двадцять першої сесії районної ради. Свої засідання провели комісії: з питань охорони здоров’я, матері і дитини; з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування; з питань освіти, культури, молоді та спорту; з питань агропромислового комплексу, земельних відносин; з питань бюджету, фінансів та соціального забезпечення.

Серед основних питань, що обговорювались, значна увага приділялася розгляду районного бюджету на 2013 рік, Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік, плану роботи районної ради на І півріччя 2013 року і ряду інших питань, які, відповідно, були включені до порядку денного засідань профільних комісій. Після обговорення питання члени комісій мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції.

Загалом питання були підтримані депутатами та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради, що відбудеться 25 грудня 2012 року.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради