Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З початку року платники податків Черкаського району сплатили до бюджету більше 500 млн. гривень

З початку року платники податків Черкаського району сплатили до бюджету більше 500 млн. гривень

З початку року до бюджетів усіх рівнів платники податків Черкаського району сплатили 537,4 млн. грн податків, зборів (обов’язкових платежів), про це повідомив в.о. начальника ДПІ у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда.

З них до загального фонду Державного бюджету спрямовано 503,6 млн. гривень, що на 90,6 млн грн. більше за відповідний період минулого року.

Найбільші надходження склали: акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів – 430,3 млн. грн; податок на додану вартість становить 48,7 млн. грн; єдиний соціальний внесок 54,5 млн. гривень.

Станом на 30 квітня 2015 року від приватних підприємців Черкаського району до бюджету мобілізовано 3 млн. грн. єдиного податку, темп росту проти відповідного періоду минулого року становить 125,2 відсотки. Від с/г виробників надійшло 761,3 тис гривень.  

Нагадуємо, що єдиний податок надходить до місцевих бюджетів, тому від сплати цього податку залежить розвиток регіону кожного платника.  

Звертаємо увагу, що платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Платники єдиного податку третьої групи - протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.  

 

 

За інформацією ДПІ в Черкаському районі