Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відзначення Дня Черкаського району

День села Чорнявка Черкаського районуДень села Чорнявка Черкаського району

13 грудня 2012 року у Палаці культури «Дружба народів» відбулись урочистості з нагоди відзначення річниці створення Черкаського району. У заходах взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Віталійович Рябцев, заступник голови обласної ради Василь Петрович Касян, секретар міської ради Віктор Іванович Горкун, представники сільських, селищної громад Черкаського району та делегації з Смілянського, Чигиринського, Городищенського та Канівського районів.

У вітальному слові голова районної державної адміністрації Євген Миронович Влізло підвів підсумки соціально-економічного розвитку Черкаського району у 2012 році.

Найкращі слова вітань мешканцям району та подяки за невтомну, сумлінну працю висловив голова Черкаської районної ради Микола Іванович Смірнов мешканцям району. У своєму виступі він наголосив на тому, що багато проблем району були успішно розв’язані за рахунок порозуміння і тісної співпраці з депутатами Черкаської обласної ради. Висловив щиру вдячність за дієвість та принципову позицію депутатам районної ради, досвідченим фахівцям своєї справи, мудрим, виваженим порадникам, які неодноразово представляли інтереси територіальної громади і на сьогодні є в когорті передовиків.

Подякував сільським, селищному головам, секретарям сільських, селищної рад за сповнену всебічної уваги до своїх громад роботу.

У ході урочистостей керівництво області та району нагородило визначних його жителів та кращих працівників почесними грамотами та цінними подарунками.

Потому урочисте зібрання вітали делегації з інших районів Черкаської області. Радісну ж атмосферу всім присутнім дарували танцювальні, співочі та фольклорні колективи з сіл Черкаського району.